Júl
06

Filmové večery

Pre všetkých milovníkov českých a slovenských filmov aj tento rok pripravujeme obľúbené premietanie filmov pod holým nebom. Tešiť sa môžete na viacero titulov:

6. 7. 2016 – Nežné vlny
13. 7. 2016 – Kandidát
20. 7. 2016 – Želary
27. 7. 2016 – Vrásky z lásky

Premietať začíname každú stredu po 21:00 hod., v prípade priaznivého počasia. Vstup voľný.

Tešíme sa na Vás.

 

Máj
27

Soirée s kráľovským pivom Erb

Milí gurmáni a priatelia našich soirée,
Pripravujeme pre vás špeciálnu akciu, kde budeme degustovať skutočne vynimočné slovenské pivá z pivovaru ERB. A aby toho nebolo málo, s pivom budeme čarovať aj v našej kuchyni. Určite to bude stáť za to – kombinácie sú naozaj úžasné.  Vaše miesta si prosím rezervujte čim skôr na recepcii:recepcia@chateaumignon.eu, tel. +421911 206 249

Jedinečný degustačný večer sa uskutoční 27.05.2016 od 18:00 hod.

Vstupné: 59€ / osoba

Tešíme sa na Vás!

Máj
26

Grilovačka na letnej terase

Milí hostia,

pozývame Vás na našu letnú terasu, kde budeme každý štvrtkový večer grilovať. Nechajte sa zlákať vôňou lahodného mäsa, šťavnatých rýb, či sladkého dezertu a užite si príjemný večer so svojou rodinou, či priateľmi.

Tešíme sa na Vás.

Apr
29

Otvorenie školy varenia

Milí hostia,

pozývame Vás na kurz varenia so známym šéfkuchárom Michalom Škorcom. Michal Škorec bol označený  za jedného z najlepších šéfkuchárov Slovenska („GURMÁN BEST 20 CHEFS“ ). 

Nechajte sa vtiahnuť do sveta gastronómie už 29.04. 2016, kde sa pre vás varenie stane hrou a vášňou.

Cena kurzu 69 € / osoba

 

Tešíme sa na Vás!

Mar
10

Žiť zdravo je ľahké!

Pozývame vás na prednášku zameranú na oblasť zdravého životného štýlu. Otázky zdravého životného štýlu a správnej výživy sú v súčasnosti stále aktuálnejšie. Podľa Dr. Bukovského sa výživa sa stáva dôležitým nástrojom prevencie a liečby mnohých chorôb. Dr. Bukovský  sa venuje otázkam zdravej výživy od roku 1989.  Podľa neho človek žije z toho, čo zje. Nám ukáže, že žiť zdravo je ľahké.

Vstupné: 5 €

Začiatok: od 17:00 hod.

 

Feb
27

Svadobná výstava 2016

Milé naše budúce nevestičky, rozmýšľate, kde začať s plánovaním Vašej svadby?
Alebo Vám pre dokonalú svadbu chýba už len pár detailov? Hľadáte skvelých dodávateľov, ktorí Vám pomôžu spraviť Vašu svadbu nezabudnuteľnou?

Tak príďte k nám v sobotu 27.2.2016. Počas celého dňa sa Vám budú venovať profesionáli z oblasti odievania, šperkov, vizážistiky, floristiky, svadobnej fotografie. Čaká na Vás i pestrá ponuka svadobných áut, svadobných tlačovín a ochutnávka svadobného menu.

Tešíme sa na Vás !

Vstupné: 5 €

Feb
14

Valentín v Chateau Mignon

Milí priatelia, február v Chateau Mignon bude romantický. Počas víkendov môžete u nás využiť romantický valentínsky pobyt a potešiť seba, aj svoju lásku. Prežite romantickú noc v harmonickom prostredí v ktorom sa spája kúsok histórie s modernými prvkami a neobyčajnou atmosférou.

Nenechajte si ujsť  ani  špeciálne valentínske menu, ktoré očarí vaše oči, aj chuťové poháriky. Valentínske menu si môžete vychutnať  v sprievode príjemnej klavírnej hudby v termíne 12.2. 2016 – 14.2. 2016

Tešíme sa na vás!

Dec
01

ŠTEDRÉ VIANOCE

Už 1. decembra začínajú u nás ŠTEDRÉ VIANOCE. Každý deň žrebujeme jedného výhercu spomedzi našich zákazníkov, ktorý vyhrá zaujímavú cenu. Stačí, ak u nás využijete reštauračné služby v hodnote aspoň 20 €, vhodíte svoj pokladničný blok s kontaktom do “vianočnej krabičky” a ste v hre o skvelé ceny.

 

Nov
27

Katarínska oldies disco

Milí hostia,

srdečne Vás pozývame na tradičnú Katarínsku Oldies party, ktorá sa uskutoční 27.11. 2015 od 19:00 hod. Tešiť sa môžete na špeciálne  katarínske menu, chutné miešané drinky a kopec zábavy :)

Radi Vás privítame v štýlovom oblečení 80. – 90. rokov.

Celým večerom Vás bude sprevádzať DJ Majco.

Tešíme sa na Vás!

Nov
13

Týždeň poľovníckych špecialít

Jeseň v duchu gurmánskych špecialít pokračuje. Pripravili sme pre Vás týždeň poľovníckych špecialít, ktorý štartuje už 13.11. 2015.
Tešíme sa na Vás!