By / 12th október, 2014 / Nezaradené / Off

Milí naši hostia a priatelia.

 

„Sedmička“ je vraj  magické číslo- hovorí sa, že siedmy rok býva  prelomový ,krízový. Náš siedmy rok je -„prerodový“. Od otvorenia v roku 2007 sa náš penziónik  postupne rozrástol z  pôvodných  7 izieb na 12 , k dvom salónikom pribudla presklená reštaurácia s terasou, VIP salónik s kozubom, záhrada s lavičkami a jazierkom..

Rozrástlo sa i portfólio našich služieb, kde si popri svadbách, rodinných a firemných akciách  našli  svoje stále miesto  aj populárne degustačné večere či škola varenia. Pribúdajú hostia, pribúdajú zamestnanci …a zrazu nám v tom našom malom penzióne  ohraničenom vyhláškou ako „zariadenie jednoduchého typu “ začalo byť pritesno. Povzbudení  vami, našimi hosťami ,že skrátka máme naviac, vás po čiastočnej rekonštrukcii vítame od 1.10.2014 už ako boutique  hotel  ****, ktorý nadväzuje na filozofiu  bývalého „pokrokového“  záhradníckeho domu. Snažíme sa byť i v rámci malého mesta vždy o krok vpred -krásne upraveným prostredím  a, samozrejme,  poskytovaním tých najlepších služieb.

V súvislosti s naším „prerodom“ na hotel prišiel i nápad zrealizovať hotelové video. A  spolu s ním  otázka, kto sme? a čo ním chceme svetu povedať? Hovorí sa, že tu sa treba pýtať hostí. Zvládnu to vraj výstižne pár vetami. A ich odpovede si prečítate  v našom videu. Sú pre nás potešením a záväzkom robiť veci ešte lepšie.  Aby ste sa vy, milí hostia, u nás cítili vždy príjemne- ako doma. Aby ste sa radi k nám vracali. Aby Château Mignon bol miestom pre váš život.

Monika Habšudová