4 Spôsoby, ako Hrať Blackjack

casino spin

V závislosti na hru, tam môžu byť rôzne vedľajšie stávky voľby. Tieto často vyžadujú relatívne nízka minimálna stávka, ktorá z nich robí príťažlivý pre mnoho hráčov. Pred vykonaním vedľajšiu stávku, je to stojí za zváženie, že výhra ceny sú nižšie, než pravidelné stávky. Preto, mali by byť považované za zábavné voliteľné extra, skôr ako trasu na zvýšenie odberov. Tu sú niektoré z voliteľných stávky budete pravdepodobne nájsť v blackjack hry, z ktorých niektoré sú bežné, ako ostatné.

Všetci zase trvať 1 alebo + karty, alebo zastaviť sa snaží dostať bližšie k 21 bez mlátiť. Hráči, ktorí nemajú poprsie musieť počkať na predajcu zase.

To môže byť použitá len na prvé dve karty hráča. Dozviete špecifiká blackjack podmienok náš sprievodca.

Predajca dáva každému, vrátane seba, jednu kartu facedown. Vzdanie sa pohybovať ponúkané v vyberte málo blackjack variantách, ktoré umožňujú, aby hráč zložiť a stratiť len polovicu svojej stávky, namiesto plnej výške.

Len nezabudnite, že to, či budete hrať na live kasíno alebo pozemných kasína, je dôležité dodržiavať stávok etiketu. Online anonymita nie je ospravedlnením za nevhodné správanie v kasíne. Byť slušný a zdvorilý, na svojho predajcu a liečbu vašich kolegov hráčov s rovnakou úrovňou úcty by ste chceli dostať. Budete zase mať oveľa viac príjemný zážitok. Dokonca aj Peniaze To nastáva, keď hráč má blackjack a predajca má eso up-karty.

Je ľahké pochopiť hodnotu kariet v hre. Všetky číslo karty skóre hodnotu (dve-10) je uvedené na nich, a tvár karty – Dolník, Kráľovná a Kráľ – vždy počítať ako 10.

Predajca môže ponúknuť hráč pay-off rovná stávka pred kontrolou ich dole-karty. Blackjack najlepšie strane v hre; Eso a 10-hodnota karta (10, Dolníka, Dámu, Kráľa alebo eso) zaoberal prvé dve karty.
Tiež známy ako "Deck Prieniku", tento sa vzťahuje na počet kariet, ktoré sú odrezané v obuvi od vystrihnite karty. Raz rez karty je dosiahnuť, obuvi budú zmenené, bez provízií všetky zostávajúce karty.

Tieto stávky musia byť umiestnené v rámčeku v prednej časti prehrávača sedadla. Vždy bude mať hodnotu 11-ak by to spôsobiť ruky na prsia. Ruku vrátane Eso je známy ako "mäkké" ruku, ako to, že má dve možné skóre, zatiaľ čo "tvrdo" ruky, nemá žiadne esá, a preto jediná možnosť ako celkom.

Keď všetci hráči sú podávané, predajca otočí dole karty. Nasledujúce pravidlo, na počty 17 alebo viac, predajca musieť zostať; na počty 16 alebo nižšie, predajca musieť kresliť. Každý hráč sa pozerá na jeho facedown karty a dodáva jej hodnotu, že jeho odkrytá karta na určenie celkovej hodnoty strane.

Viac karty v obuvi na čase zmeniť, tým ťažšie je profitovať z počítanie kariet postupov. Ako taký, kurzy swing preč od hráča, ako topánky prieniku klesá. Je to, samozrejme, nie je pre hry, ktoré používajú kontinuálne miešanie stroje. Ako som už spomenul, akonáhle hráč rozdelí na ruku, tam sú rôzne možné pravidiel o biť na každej strane je to možné.

Jedno také pravidlo, že hráč môže byť povolené, aby double down na split strane. Toto pravidlo je výhodné pre skúseného hráča, ako môžu prijať riziko, na priaznivý strane.

Podľa pravidelné blackjack kasíno pravidlá, predajca vždy stojí na 17. Toto môže byť zmenené v pravidlách konkrétneho hlava a zvyčajne hovoria tak na stole sám. Dozvedieť sa viac o pravidlách a ako hrať blackjack v našich špecializovaných časti. Teraz, keď viete, ako hrať blackjack, ste viac alebo menej pripravení ponoriť sa priamo v a začať hrať.

Hodnota karty je rovná počtu na karte. Esá môžu byť za jeden alebo jedenásť, podľa toho, ktorá hodnota dávky prehrávača. Niekto musí byť predajcu na každej strane v tejto hre. Jedna osoba môže byť predajcu počas hry, alebo sa môžu hráči striedajú.

Pred strane je riešená, každý hráč sa musí rozhodnúť, koľko chcete staviť v rámci limitu stola rozsah. Každá tabuľka bude mať rôzne minimálnej a maximálnej stávky akceptovali, obyčajne odvolával sa na ako "limit stola".