Naučte sa, Ako Hrať Texas Hold

Naučte sa, Ako Hrať Texas Hold

Aj keď to nie je vyhrať každej strane, to je bezkonkurenčná v priemere za veľký počet ruky. Program vykazuje väčšiu odchýlku v jeho taktiky ako profesionálnych hráčov robiť, napríklad blafovanie so slabými kartami, že profesionálni hráči majú tendenciu zložiť. Verejný prístup na web-umožňuje sledovať a hrať proti Cepheus je k dispozícii.

Piata spoločná karta, tzv rieky, je rozdaná lícom hore po všetkých stávok na turne. Po ukončení tohto procesu, ďalšie kolo stávok sa vyskytuje, podobné na to, čo sa hrať na predchádzajúce ulici hrať.

Big blind je rovná minimálna stávka a small blind je zvyčajne polovicu tejto sumy. Keď tam sú len dvaja hráči (a "heads-up" hra), krupier umiestni small blind a non-predajca big blind. Každý hráč dostane dve súkromné karty a existuje päť odkrytých zdieľané (alebo "spoločenstvo") karty na stôl, ktorý môže byť použitý kýmkoľvek. Pri "showdown" víťazom je hráč, ktorý môže dosiahnuť najlepšiu pokerovú kombináciu piatich kariet zo siedmych kariet k dispozícii. V tomto bode, každý hráč pri stole má jedinečný päťkartový poker, skladajúci sa z jeho dvoch kariet na ruke a troch spoločných kariet.

Z dôvodu prítomnosti spoločnými kartami v Texas hold 'em, rôznych hráčov ruky môžu sa často vyskytujú veľmi blízko hodnoty. Ako výsledok, to je spoločný pre kopy použitý na určenie víťaznej strane a tiež dve ruky (alebo možno aj viac) kravatu. A kicker je karta, ktorá je súčasťou päťkartový poker, ale nie je používané pri určovaní ruku poradie. Napríklad, v ruke A-A-A-K-Q, kráľ a kráľovná sú kopy. Ruky začína s "pre-flop" stávkové kolo začína hráč naľavo od big blindu (alebo hráčom naľavo od dílera, ak nie, rolety sú použité) a pokračuje v smere hodinových ručičiek.

Hráčov sú pôvodne dostal dve karty, tzv "diera" karty, ktoré majú v priebehu hry (odtiaľ názov). Oni potom sa snažiť, aby čo najlepšie piatich kariet z ich pôvodné otvory a piatich spoločných kariet. Pretože hra je úroveň zložitosti, dostal nejaký pozornosť od akademikov. Jeden pokus rozvíjať kvantitatívne model Texas hold ' em turnaj ako izolovaný komplex systém mal nejaký úspech, hoci plnú dôsledky pre optimálne stratégie zostať, ktoré majú byť preskúmané. Okrem toho, skupiny na University of Alberta a Carnegie Mellon University pracoval na vývoji hrať poker programy s využitím techniky, hra teória a umelej inteligencie.

Upozorňujeme, že blindy sú považované za "live" v pre-flop stávkové kolo, čo znamená, že sa počíta smerom na sumy, ktoré blind hráč musí prispieť. Hold 'em je normálne prehrávať pomocou malých a veľkých žalúzie – nútené stávky o dvoch hráčov.

Antes (nútené príspevky všetci hráči) sa môže použiť okrem žalúzie, najmä v neskorších štádiách turnajov. Predajca "tlačidlo" sa používa na reprezentáciu hráča v predajcu polohy; dealer button otáča v smere hodinových ručičiek po každej strane, zmenou polohy predajcu a žalúzie. Po jednom kole je hotovo, do nasledujúceho stávkového kola začne osoba po big blind a small blind.

Strane rebríčka sú stále rovnaké a tak je akcia, t. j. nie je small blind a big blind, a táto akcia sa začína prvý hráč naľavo od big blindu. Dealer (softvér v našom prípade) dáva každý hráč dostane dve karty lícom dole tak len oni môžu vidieť.

Ďalší hráč môže zložiť, dorovnať alebo navýšiť pridaním extra $1, atď. Keď sú stávky je dokončená, všetci hráči môžu zrušiť toľko kariet, ako sa im páči (jednu až päť) a získať nové.

Samozrejme, hráč si môže zvoliť, "stojan pat," udržať všetky jeho/jej päť kariet. Prvý a najviac zrejmý rozdiel pravidlá poker je, že vám boli rozdané štyri karty namiesto toho len dve dostanete v Hold ' em.

kasíno

Teraz, Eso je zastrašovania karty, ale máte pocit, že BTN hráč bude mať 3-bet silné Eso, a tak by sa hodil slabé jeden. Stávka je príliš malý, tu a pútavé súper mohol zvýšiť si, čo predstavuje Eso, a bluff ste mimo banku. Texas Hold ' em Poker, kasíno, typ hry, kde cieľom je vyhrať najlepšie ruku skupiny hráčov.

Po poslednom kole stávok, každý hráč ešte zostáva v strane, môžete použiť akúkoľvek kombináciu 2 karty na ruke a 5 spoločných kariet na stole vyrábať najlepšie 5 kariet. Po prvom stávkovom kole skončila, predajca miesta 3 karty lícom hore v strede stola – toto je známe ako "Flop". Karty v strede stola sa nazýva "Spoločenstva Karty" tak, ako sú spoločné pre všetkých hráčov k tomu, aby ich konečné ruky. Dostanete sa zaoberal Vrecku JJ a zvýšiť tabuľka štandardné 2,5 xBB.

Tieto pozície sú dôležité, pretože oni musia platiť nútených stávok, než sú rozdané karty, to znamená, že nie sú vždy nejaké žetóny do stredu hrať. Po každej ruky, dealer button a blindy posun o jedno miesto doľava.

Texas Hold ' em je zvyčajne sa hrá bez ante, ale so žalúziami. Keď existuje viac ako dvaja hráči, hráč na predajcu ľavej miest small blind, a ďalší hráč na ľavej big blind.

Toto sa nazýva pre-flop, a tam je kole, ktoré sa začína prvý hráč naľavo od rolety (žalúzie sú považované za urobili svoje stávky už). Prvá osoba, na predajcu vľavo je small blind a ďalšie, spolu je big blind.